Ponadczasowe wnętrza w prowansalskim stylu

Ponadczasowe wnętrza w prowansalskim stylu

Styl prowansalski pochodzi z południa Francji i jest hołdem w stronę ponadczasowych tradycji, a także piękna natury. W roku 2021 styl prowansalski będzie przeżywał swoje odrodzenie, ponieważ zachwyca nas bezpretensjonalnością, sielską estetyką oraz możliwością prowadzenia nieśpiesznego trybu życia. Estetyka prowansalska we wnętrzach jest chęcią powrotu do natury oraz spokoju.

Styl prowansalski - charakterystyka
Wnętrza aranżowane w estetyce prowansalskiej https://www.mebleada.pl/sklep/meble-do-jadalni/provance.html to przede wszystkim odwołanie do domowego ciepła, a także sielskiego klimatu wsi, który będzie sprzyjał codziennemu wypoczynkowi oraz relaksowi po ciężkim dniu w pracy. Jakie są przestrzenie prowansalskie? Przede wszystkim miłe i przytulne, a także pełne naturalnych materiałów oraz mebli o prostej, wręcz tradycyjnej formie. We wnętrzach prowansalskich powinno być jasno i pogodnie, dlatego w ich przypadku warto zrezygnować z ciemniejszej, a także zbyt intensywnej kolorystyki. Estetyka prowansalska jest odwzorowaniem francuskich krajobrazów, dlatego warto zastanowić się nad wybarwieniem w odcieniach piasku, pastelowego niebieskiego, a także stonowanych odcieni lawendy. Oczywiście w stylu prowansalskim nie może zabraknąć mebli drewnianych z widocznymi oznakami starzenia, czyli widocznymi sękami, przebarwieniami oraz nierównościami.

Francuskie wykończenie wnętrz
Do przestrzeni wykończonej w estetyce prowansalskiej doskonale będą pasować meble od producenta Gała Meble z kolekcji PROWANSJA, które już na pierwszy rzut oka wskazują na lekkość oraz świeżość aranżacji. Meble pokojowe PROWANSJA pozwolą stworzyć w przestrzeni salonu lub sypialni elegancką aranżację oraz przytulny klimat, który zapewni komfort codziennego użytkowania danego pomieszczenia. Wspomniane meble dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych: sosna andersen lub ciemny dąb lefkas. Bielone drewno mebli PROWANSJA pozwoli rozjaśnić, a także ożywić niemal każde pomieszczenie, wizualnie je powiększając. Oprócz atrakcyjnego wyglądu meble inspirowane stylem francuskim są starannie i nadzwyczaj solidnie wykonane z dobrej jakości materiałów.

Nowe opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Jeżeli szukasz nowoczesnego i skutecznego zamienn...
Czym kierować się przy wyborze biurka pod komput...
Drewniane ogrodzenia stały się ostatnio bardzo m...
Dom już zbudowany ale to jeszcze nie koniec. Tyle...
Po pierwsze panele ogrodzeniowe są produkowane z ...
Jeżeli planujesz w swoim mieszkaniu przeprowadzi...