Richd. Anders Polska producent kantówki

Miejsce
w Rankingu:
4
Richd. Anders Polska producent kantówki
  • Jakość usług 3/5
  • Terminowość 3/5
  • Zadowolenie z produktu 3/5
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101 http://www.richd-anders.pl/
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 8

Opis firmy budowlanej

Richd. Anders to przedsiębiorstwo zajmujące się wytwarzaniem i sprzedażą wyrobów drewnianych. Specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu półfabrykatów dla przemysłu stolarki otworowej i meblowej. Wśród wyrobów wymienić można między innymi takie jak: kantówka okienna i drzwiowa, klejonka, listwy, płyty oraz stelaże.

Firma do produkcji wykorzystuje nowoczesną, zaawansowaną technologię, która pozwala tworzyć wyroby w oparciu o wysoką jakość i zgodność z normami europejskimi. Drewno wykorzystywane do produkcji pochodzi wyłącznie z certyfikowanych lasów i źródeł, dzięki czemu przedsiębiorstwo działa odpowiedzialnie z myślą przyszłych pokoleniach. Na tej podstawie otrzymało również certyfikat Forest Stewardship Council.Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Kańczudze w województwie podkarpackim. 

Znajduje się w nim nowoczesny park maszynowy oraz bardzo duża przestrzeń hal produkcyjnych i magazynowych. Wszyscy zatrudnieni pracownicy, w tym również kadra kierownicza posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w tej branży.Wszystkie produkowane przez firmę elementy są tworzone z dużą dbałością. Priorytetem dla firmy jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego przykłada się dużą uwagę do jakości produktów i ich wykończeń.

Richd. Anders to firma rodzina z tradycjami. Wiedza i umiejętności w zakresie obróbki drewna przekazywane były z pokolenia na pokolenie, a zapoczątkowane zostały przez Richarda Andersa nazywanego wschodnipruskim królem drewna, od którego nazwiska pochodzi obecna nazwa przedsiębiorstwa. Ponad 135 lat temu otworzył on tartak w miejscowości Ruciane (obecnie województwo warmińsko-mazurskie). Wyposażył go wtedy w traki pionowe, które były napędzane maszyną parową. 

Jego zamiłowanie do drewna pozostało zakorzenione w rodzinie, czego kontynuacją jest obecnie działający zakład Richd. Anders. Aktualnie firma posiada szeroko rozwiniętą międzynarodową sieć agentów i ma duże znaczenie w branży drzewnej.Richd. Anders zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów drewnianych przeznaczonych zarówno dla branży meblowej, jak i stolarki otworowej. Z usług firmy korzystają polscy, jak i zagraniczni klienci. To specjalista od nietypowych rozwiązań - firma oferuje kantówki czy inne elementy klejone nawet w nietypowych rozmiarach. Posiada profesjonalnie wyposażony zakład produkcyjny, zajmuje się również parzeniem, suszeniem drewna i jego obróbką mechaniczną. Zakład gromadzi doświadczenie niemal 135 lat, więc można liczyć na jego wiedzę oraz rzetelność. Richd. Anders to rodzinna firma z tradycjami. Jej siedziba znajduje się w Kańczudze. Korzysta tylko z odpowiedzialnych źródeł pozyskiwania drewna, dbając również o ekologię. Można więc w pełni na niej polegać.

Ocenisz firmę?
Jakość usług
Terminowość
Zadowolenie z produktu
Nowe opinie (8)
Barbara
Super firma z dobrymi produktami. Obsługujący mnie pan wszystko mi pokazał co i jak, doradził wybór. Dobrze jest mieć takich specjalistów w okolicy,
Dominik1997
Super firma, widać, że pracownicy znają się na fachu. Wszystko co zamawiałem doszło idealne oraz bardzo solidne.
Adam
Świetni fachowcy, którzy posiadają bardzo duże doświadczenie zawodowe. Potrafią fachowo doradzić oraz pomóc w kupnie odpowiedniej rzeczy. Produkty rewelacyjnej jakości. Firma Richd. Anders Polska jest bardzo godna polecenia
Klient
Firma ta wyróżnia się bardzo wysokim poziomem, który oferuję w swoich usługach. Fachowcy rewelacyjnie spisali się w przycięciu klejonej płyty sosnowej nawet w niestandardowym wymiarze. Praca i produkt bardzo profesjonalnie wykonane. Dobry kontakt z klientem. Polecam Richd. Anders Polska
Dagmara
Jestem zadowolona z usług jakie zaoferowała mi firma Richd. Anders Polska. Firma wykazała się profesjonalnym podejściem do klienta oraz fachowym doradztwem. Firma korzysta z odpowiedzialnych źródeł pozyskiwania drewna, dbając również o ekologię. Jak najbardziej polecam Richd. Anders Polska
Janusz
Richd. Anders Polska przygotowała mi rewelacyjne kantówki okienne. Bardzo solidnie wykonane i dopracowane co do każdego szczegółu. Okna prezentują się rewelacyjnie. Dostawa pojawiła się ekspresowo. Bardzo polecam tą firmę - można w pełni na niej polegać.
~Ewa
fajnie, ze firma wspiera ekologie, to wazne w dzisiejszych czasach.
~Grzesiek
wszystkie produkty dotarly w przesylce bezpiecznie.

Zobacz również

Orzeszkowej 28
37-450 Kraków
tel: 178577066
Oceń firmę
jako pierwszy
ul. Langiewicza 33
35-021
tel: +48 17 283 81 03
Oceń firmę
jako pierwszy
Robotnicza 50
39-100
tel: 172217090
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Orzeszkowej 28
37-450 Rzeszów
tel: 178577066
Oceń firmę
jako pierwszy

Drewno jest ponadczasowym materiałem, któr...
Mówi się, że nie ma większego znaczenia ...
Nie zawsze stać nas na poniesienie kosztów...
Na rynku dekoratorskim można mówić o olbrzymim ...
Mając wybudowany dom kolejnym krokiem powinno by...
Jeżeli planujesz w swoim mieszkaniu przeprowadzi...