Meble Resmar sklep meblowy

Miejsce
w Rankingu:
-
Meble Resmar  sklep meblowy
Nienadówka 164
36-052 Rzeszów
tel: 512293552 https://www.resmar.pl/

Opis firmy budowlanej

Meble Resmar to firma posiadająca ponad piętnastoletnie doświadczenie w dystrybucji mebli polskich i zagranicznych producentów. Jej siedziba zlokalizowana jest na Podkarpaciu, gdzie prowadzi także sprzedaż stacjonarną swoich produktów w swoich trzech salonach stacjonarnych. Znajdują się one w Mielcu, Nisku i Sandomierzu.

Klienci, którzy się do nich skierują, mają możliwość przyjrzenia się interesującym ich meblom z bliska, zainspirowania przykładowymi aranżacjami z ich wykorzystaniem oraz spytania o poradę jednego z wykwalifikowanych pracowników. Z chęcią rozwieje on wszelkie wątpliwości i pomoże w wybraniu najlepszego rozwiązania.


By dać dostęp do swoich produktów klientom z całego kraju, firma zdecydowała się uruchomić Mebleresmar.pl - profesjonalny, nowoczesny sklep internetowy. Wyróżnia go przyjazny użytkownikowi, przejrzysty interfejs, który znacznie ułatwia nawigowanie po stronie. Jasny podział na kategorie natomiast pomaga szybko i sprawnie dotrzeć do interesującej odbiorcę grupy produktów. Podzielone są one ze względu na swoją funkcjonalność, stylistykę oraz docelowe pomieszczenie. W ten sposób na stronie łatwo odnajdzie się zarówno osoba poszukująca klasycznej komody, jak i mebli sypialnianych utrzymanych w stylu loftowym. Oferta sklepu stale się poszerza, dzięki czemu jest on na bieżąco z trendami wnętrzarskimi. Docenią to osoby zainteresowane tą tematyką i lubiące modnie mieszkać.

Wśród oferowanych produktów znaleźć można zarówno pojedyncze fotele czy szafy, które wspaniale uzupełnią gotową już aranżację, jak i całe zestawy meblowe. Skierowane są one do osób, które chcą spójnie i funkcjonalnie wyposażyć swoje wnętrze, bez konieczności samodzielnego dobierania kolejnych jego elementów. Asortyment obejmuje zestawy wypoczynkowe, meblościanki  i kuchenne meble modułowe. Ponadto uzupełnia go wybór materaców, mebli ogrodowych czy sprzętów AGD.

Ocenisz firmę?
Jakość usług
Terminowość
Zadowolenie z produktu
Nowe opinie (0)

Zobacz również

Nowa Wieś 12
36-001 Rzeszów
tel: 601468185
Oceń firmę
jako pierwszy
Polna 14
Leżajsk
tel: 797 586 500
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Wrocławska 42
57-200
tel: 510071921
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Langiewicza 33
35-021
tel:
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Okrzei 66
25-526
tel: 413620409
Oceń firmę
jako pierwszy
Kościuszki 86A
42-450
tel: 512 418 348
Oceń firmę
jako pierwszy

Kupienie nowego mieszkania wiąże się z poniesi...
Schody w domach, w których jest więcej poz...
Zdecydowanie najtańszym i przy okazji też najbar...
Jakie meble będą najlepsze dla waszego dziecka ?...
Nie wiesz w jaki sposób zdecydować się os...
Biuro firmy nie musi znajdować się w bloku. Niek...