Urządzamy salon w brązach

Urządzamy salon w brązach

Brązy i beże to stonowane i naturalne kolory, które odpowiednio zaaranżowane w pomieszczeniach tworzą przyjemny nastrój i wpływają relaksująco na mieszkańców. W brązach można urządzić zarówno salon w wersji klasycznej - klasyczne meble do salonu, jak i nowoczesnej, dzięki czemu każdy odnajdzie się we wspomnianej stylistyce. Brązowy jest ciepłym kolorem, który daje wiele możliwości aranżacyjnych, ponieważ do każdego wnętrza wprowadzi wiele pozytywnej energii. Aranżacja salonu w stylistyce brązowej jest uzależniona przede wszystkim od przestronności powierzchni, jaką posiadamy. Salon w brązach jest świetnym pomysłem na spokojną, a zarazem niezwykle przytulną aranżację wnętrza.

Jak wprowadzić brąz do wnętrza?
Aranżacja przestrzeni salonu w brązach jest rozwiązaniem, które daje wiele możliwości, ponieważ brązowe mogą być ściany, podłoga czy nawet meble do salonu. Brązowy jest świetną bazą dla innych kolorów, dzięki czemu swobodnie można go łączyć z innymi barwami, np. odcieniami bieli, szarości czy beżów. Kolor brązowy kojarzy się przede wszystkim z odcieniem drewna, a więc ze wszystkim, co naturalne. Jedną z najwygodniejszych opcji aranżacji salonu w kolorze brązowym jest wybranie zestawu mebli do salonu IVO, które dostępne są w dekorze dąb april o widocznym usłojeniu. Nowoczesny zestaw mebli do salonu zamykanych na cichy domyk prezentuje się niezwykle świeżo i atrakcyjnie. Nieprzecięty kolor brązowy połączony jest z czarnymi nóżkami i uchwytami, dzięki czemu meble nabierają współczesnego dekoru.

Jakim kolorem jest brąz?
Brązowa kolorystyka w połączeniu z beżem i klasycznymi odcieniami bieli pozwoli nam stworzyć elegancki salon, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Brąz w połączeniu z pastelami i bielą tworzy duet, który doda wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Kolor brązowy ociepli wnętrze i nada mu przytulnego charakteru, który będzie sprzyjał wypoczynkowi.

Nowe opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Styl minimalistyczny to idealne rozwiązanie dla t...
W dużych miejscowościach takich jak przykładowo...
Fotel wypoczynkowy to jeden z głównych elementó...
O tym, jak trudnym zadaniem jest wybór odpo...
Nowoczesne ramy okien nie tylko odznaczają się e...
Schody wewnętrzne nie tylko powinny być trwałe ...