System modułowy — co zawiera?

System modułowy — co zawiera?

Meble kuchenne modułowe to praktyczne i nadzwyczaj funkcjonalne konstrukcje o uniwersalnej stylistyce, które można dopasować do niemal każdego wnętrza użytkowego o różnorodnych rozmiarach. W przestrzeni kuchennej można zamontować szafki wiszące na ścianach, a także szafki wolnostojace — wszystko jest zależne od indywidualnych preferencji oraz metrażu dostępnego miejsca.

Producenci systemów modułowych zazwyczaj oferują różnorodne moduły, tj. szafki kuchenne w odmiennych wymiarach, a także konstrukcji (prosty lub nietuzinkowy design), dostępne są szafki narożne, szafki z drzwiczkami, szafki z szufladami umieszczonymi na prowadnicach ze wbudowanym mechanizmem cichego domyku.
Dużo mebli modułowych przystosowanych jest do możliwości zabudowania sprzętów AGD, np. lodówki czy mikrofalówki, co pozwoli stworzyć w kuchni estetyczny wystrój. Jedną z większych zalet kuchni modułowych jest ich końcowy efekt — meble są dokładne dobrane do przestrzeni, co sprawia, że kuchnia zyskuje na pięknym i spójnym wyglądzie.
System modułowy zazwyczaj składa się z szafek dolnych, szafek narożnych, szafek pod umywalkę, szafki typu słupki, szafki do okapu, a także fronty do zmywarki. Zobacz: https://www.mebleada.pl/sklep/meble-kuchenne.html
Dzięki wspomnianym elementom wyposażenia można dopasować do indywidualnego projektu kuchni zabudowę, w której znajdą się wszystkie niezbędne sprzęty. W większości przypadków do wyboru jest wiele opcji kolorystycznych frontów, dzięki czemu wpiszą się one w stylistykę nowoczesną, klasyczną, industrialną, a także angielską.
Systemy modułowe świetnie sprawdzą się zarówno przy kuchniach małych, jak i kuchniach otwartych na salon, które dysponują nieco większym metrażem użytkowym. Kuchnia wyposażona w meble modułowe może być przestrzenią perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb domowników. Modułowe meble zadowolą zarówno zwolenników nowoczesnych, jak i minimalistycznych rozwiązań, a także luksusowej klasyki i elegancji.

Nowe opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Po wybudowaniu własnego nowego domu pierwsze czym...
Układanie paneli wymaga dokładności i precyzji...
Dlaczego odpowiednie pokrycie dachowe jest tak wa...
Sprzedaż mieszkania, to nie taka łatwa sprawa - ...
W zakresie aranżacji wnętrz obowiązują na chwi...
Dzięki skorzystaniu z usług oferowanych przez co...