System modułowy — co zawiera?

System modułowy — co zawiera?

Meble kuchenne modułowe to praktyczne i nadzwyczaj funkcjonalne konstrukcje o uniwersalnej stylistyce, które można dopasować do niemal każdego wnętrza użytkowego o różnorodnych rozmiarach. W przestrzeni kuchennej można zamontować szafki wiszące na ścianach, a także szafki wolnostojace — wszystko jest zależne od indywidualnych preferencji oraz metrażu dostępnego miejsca.

Producenci systemów modułowych zazwyczaj oferują różnorodne moduły, tj. szafki kuchenne w odmiennych wymiarach, a także konstrukcji (prosty lub nietuzinkowy design), dostępne są szafki narożne, szafki z drzwiczkami, szafki z szufladami umieszczonymi na prowadnicach ze wbudowanym mechanizmem cichego domyku.
Dużo mebli modułowych przystosowanych jest do możliwości zabudowania sprzętów AGD, np. lodówki czy mikrofalówki, co pozwoli stworzyć w kuchni estetyczny wystrój. Jedną z większych zalet kuchni modułowych jest ich końcowy efekt — meble są dokładne dobrane do przestrzeni, co sprawia, że kuchnia zyskuje na pięknym i spójnym wyglądzie.
System modułowy zazwyczaj składa się z szafek dolnych, szafek narożnych, szafek pod umywalkę, szafki typu słupki, szafki do okapu, a także fronty do zmywarki. Zobacz: https://www.mebleada.pl/sklep/meble-kuchenne.html
Dzięki wspomnianym elementom wyposażenia można dopasować do indywidualnego projektu kuchni zabudowę, w której znajdą się wszystkie niezbędne sprzęty. W większości przypadków do wyboru jest wiele opcji kolorystycznych frontów, dzięki czemu wpiszą się one w stylistykę nowoczesną, klasyczną, industrialną, a także angielską.
Systemy modułowe świetnie sprawdzą się zarówno przy kuchniach małych, jak i kuchniach otwartych na salon, które dysponują nieco większym metrażem użytkowym. Kuchnia wyposażona w meble modułowe może być przestrzenią perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb domowników. Modułowe meble zadowolą zarówno zwolenników nowoczesnych, jak i minimalistycznych rozwiązań, a także luksusowej klasyki i elegancji.

Nowe opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Dla każdego z nas takie zadania jak dobranie mebl...
Ogrzewanie podczerwienią staje się nowym trendem...
Odpowiednio dobrany lokal biurowy może znacznie p...
Hoker to nietuzinkowa alternatywa dla krzeseł ora...
Wybór odpowiednich krzeseł nie jest sprawa łatw...
W jaki sposób osiągnąć czystość w miejscach,...