Skóra ekologiczna jako materiał tapicerski

Skóra ekologiczna jako materiał tapicerski

Meble tapicerowane skórą naturalną są jednymi z najchętniej wybieranych elementów wyposażenia wnętrz. Wyroby te kojarzą się z luksusem, elegancją i klasycznym pięknem. Meble skórzane należą także do najdroższych, przez co mogą być poza zasięgiem wielu klientów. W przypadku skór naturalnych istotną rolę grają także kwestie etyczne i indywidualne podejście klienta do sposobu pozyskiwania materiału. Dlatego doskonałą alternatywą dla skóry naturalnej jest skóra ekologiczna, która wygląda podobnie i ma równie wiele właściwości.

Skóra ekologiczna zyskuje swoją trwałość już na etapie procesu produkcyjnego. Struktura materiału do złudzenia przypomina skórę naturalną. Skaj, bo tak określana jest eko skóra, nie wymaga skomplikowanej konserwacji, jest odporna na ścieranie oraz zaginanie i pęknięcia. Co więcej, skóra ekologiczna jest niezwykle elastyczna i plastyczna, co znacznie ułatwia jej obróbkę. Do zalet skaju należy dorzucić także wodoodporność, łatwość utrzymania w czystości i mało wymagający https://www.tkaninydekoracyjne.com.pl/oferta/eko-skory#/

Skóra ekologiczna świetnie nadaje się do tapicerowania mebli - kanap, sof, foteli, krzeseł czy nawet biurek i komód. Materiał występuje w rozmaitych wariantach kolorystycznych, w różnych strukturach oraz efektach wykończenia. Eko skóra nie wymaga stosowania specjalnych środków czyszczących. Aby usunąć zabrudzenia wystarczy najczęściej miękka szmatka zwilżona wodą. Po profesjonalne środki można sięgnąć w przypadku trudniejszych plam.

Meble tapicerowane skórą ekologiczną to doskonały wybór do wielu typów wnętrz. Materiał wspaniale będzie się prezentował zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i eleganckim albo klasycznym. Efektowny skaj podkreśli charakter wnętrza i będzie ciekawym akcentem, zarówno kolorystycznym, jak i estetycznym. Jeżeli chcesz kupić wysokiej jakości skórę ekologiczną do tapicerowania, powinieneś zapoznać się z ofertą sklepu z tkaninami dekoracyjnymi marki Rad-Pol. Dostępne są tu unikatowe skóry ekologiczne w rozmaitych wzorach, dzięki którym stworzysz oryginalne meble oraz dodatki do domu.

Nowe opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)

W jaki sposób osiągnąć czystość w miejscach,...
Jeżeli w grę wchodzi przeprowadzka koniecznie mu...
Odpowiednio dobrany lokal biurowy może znacznie p...
Nie wiesz w jaki sposób zdecydować się os...
Szukając idealnego lokum najczęściej zwracamy u...
W zakresie aranżacji wnętrz obowiązują na chwi...