Podłogi do nowego domu

Podłogi do nowego domu

Kiedy wybudowaliśmy dom zastanawiamy się nad sposobem wykończenia podłogi. Również wtedy gdy, nasze stare pokrycie podłogi w mieszkaniu jest zniszczone wypada je wymienić. Podłogi powinny być wybierane pod kątem konkretnego pomieszczenia, biorąc pod uwagę ich charakter.

 

Inny rodzaj pokrycia podłogi wybierzemy do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. W kuchni na podłogi najczęściej stosujemy płytki, czasem można zdecydować się na podłogę drewnianą, ale tylko wówczas kiedy nie mamy możliwości położenia płytek. Podobna sytuacja ma miejsce jeżeli chodzi o wybór rodzaju podłogi do łazienki.

 

Największą uwagę przywiązujemy do podłogi w salonie ponieważ jest to miejsce najbardziej reprezentacyjne. Materiał na podłogę w tym miejscu musi być więc trwały. Szczególnie dużą popularnością cieszą się podłogi drewniane i parkiety. Na rynku mamy bogaty wybór podłóg drewnianych, paneli czy wykładzin. Każdy ma więc możliwość wybrać taki rodzaj podłogi pasującej do wystroju i charakteru pomieszczenia. Dzięki różnorodności i nowoczesnym technologiom możemy dowolnie dobierać wzory i kolory pokrycia podłogi.

Nowe opinie (1)
e-floors.pl
Na naszej stronie znajdziesz wyjątkowy konfigurator podłóg oraz desek podłogowych. Dobierzesz w nim rodzaj deski podłogowej, sposób wykonania parkietu, a także możliwe oferty firm wraz z wyceną - dobierzesz wszystko czego potrzebujesz.

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Meble tapicerowane skórą naturalną są je...
Schody w domach, w których jest więcej poz...
Budowa domu wymaga dużego nakładu finansowego ja...
Stawiając na elegancję, szyk oraz klasę coraz w...
Jeżeli planujesz w swoim mieszkaniu przeprowadzi...
Meble kuchenne modułowe to praktyczne i nadzwycza...