Płyta meblowa dla branży stolarskiej

Płyta meblowa dla branży stolarskiej

Drewno klejone znajduje zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystywane jest przede wszystkim w budownictwie, branży ogrodniczej, a także meblarskiej. Doskonale sprawdza się jako surowiec konstrukcyjny, materiał na schody, do prac wykończeniowych oraz dekoracyjnych. Z płyt klejonych wykonywane są również meble, dlatego drewno klejone znajduje szerokie zastosowanie w stolarstwie.

Drewno klejone to jeden z ulubionych materiałów stolarzy, a także domowych majsterkowiczów. Wykonywane są z niego regały, półki, szafki, stelaże łóżek i wiele innych mebli. Drewno przygotowywane jest według zaleceń klienta, na specjalne zamówienie. Oferuje je wiele zakładów produkcyjnych, które sprzedają drewno lite, jak i wczepiane. Stolarze wykorzystują płyty klejone w różnym celu. Tworzą z nich blaty, fonty i korpusy mebli. Czasami w całości są one wykonywane z drewna klejonego. To wysokiej jakości surowiec, który jest wytrzymały i można liczyć na jego trwałość przez wiele lat.

 

Drewno z certyfikatem FSC

Wielu wykonawców zamawiając płyty klejone dba o to, by drewno w nich użyte pochodziło z jak najlepszych źródeł. Jak można to sprawdzić? Producenci wykorzystujący odpowiedzialne źródła, głównie certyfikowane lasy czy też inne bezpieczne miejsca pozyskiwania drewna, posiadają certyfikat FSC. Jedną z takich firm jest Richd. Anders - producent drewna klejonego oraz firma o międzynarodowej renomie, która znajduje się w Kańczudze, na Podkarpaciu. Nowoczesny zakład produkcyjny nie jest jej jedynym atutem. Richd. Anders korzysta tylko z renomowanych, odpowiedzialnych źródeł drewna, przez co dba o ekologię. To uznany producent płyty klejonej, kantówki okiennej i drzwiowej, kantówki w kształcie litery T oraz L, listwy oraz wiele innych wyrobów klejonych drewnianych. Można liczyć na jej rzetelność i solidność, dlatego z usług firmy korzysta wiele zakładów solarskich i producentów mebli.

 

Meble z płyty klejonej

Meble z płyty klejonej są bardzo popularne. Nie tylko doskonale wyglądają, ale też są trwałe i mocne. Stolarze tworzą z nich pewne konstrukcje, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez wiele lat. To bardzo ważne aby meble do domu czy ogrodu były w pełni funkcjonalne i solidnie zbudowane. Wówczas mimo upływu lat ich użytkownicy będą w pełni zadowoleni z zakupu, co przełoży się również na renomę firmy. Płyta klejona daje niemal nieograniczone możliwości produkcji mebli. Można z niej wykonywać meble o określonych rozmiarach albo meble na wymiar, idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Richd. Anders oferuje elementy drewniane nawet w nietypowych rozmiarach, stąd daje nieograniczone możliwości tworzenia mebli. To ekspert od rozwiązań niestandardowych, który zawsze potrafi dostosować się do potrzeb klienta. Stąd współpracę z firmą prowadzi wiele zakładów stolarskich, oferujących oryginalne i zgodne z oczekiwaniami zamawiających rozwiązania.

Nowe opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Czym kierować się przy wyborze biurka pod komput...
W wielu pismach na temat ogrodzenia pojawiają si...
Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ fachowcy n...
Reduktory LPG to urządzenia, które powszec...
Metaloplastyka oferuje wiele możliwości w zakres...
Podłogi w łazience wykończyć można na wi...