Płyta meblowa dla branży stolarskiej

Płyta meblowa dla branży stolarskiej

Drewno klejone znajduje zastosowanie w wielu branżach. Wykorzystywane jest przede wszystkim w budownictwie, branży ogrodniczej, a także meblarskiej. Doskonale sprawdza się jako surowiec konstrukcyjny, materiał na schody, do prac wykończeniowych oraz dekoracyjnych. Z płyt klejonych wykonywane są również meble, dlatego drewno klejone znajduje szerokie zastosowanie w stolarstwie.

Drewno klejone to jeden z ulubionych materiałów stolarzy, a także domowych majsterkowiczów. Wykonywane są z niego regały, półki, szafki, stelaże łóżek i wiele innych mebli. Drewno przygotowywane jest według zaleceń klienta, na specjalne zamówienie. Oferuje je wiele zakładów produkcyjnych, które sprzedają drewno lite, jak i wczepiane. Stolarze wykorzystują płyty klejone w różnym celu. Tworzą z nich blaty, fonty i korpusy mebli. Czasami w całości są one wykonywane z drewna klejonego. To wysokiej jakości surowiec, który jest wytrzymały i można liczyć na jego trwałość przez wiele lat.

 

Drewno z certyfikatem FSC

Wielu wykonawców zamawiając płyty klejone dba o to, by drewno w nich użyte pochodziło z jak najlepszych źródeł. Jak można to sprawdzić? Producenci wykorzystujący odpowiedzialne źródła, głównie certyfikowane lasy czy też inne bezpieczne miejsca pozyskiwania drewna, posiadają certyfikat FSC. Jedną z takich firm jest Richd. Anders - producent drewna klejonego oraz firma o międzynarodowej renomie, która znajduje się w Kańczudze, na Podkarpaciu. Nowoczesny zakład produkcyjny nie jest jej jedynym atutem. Richd. Anders korzysta tylko z renomowanych, odpowiedzialnych źródeł drewna, przez co dba o ekologię. To uznany producent płyty klejonej, kantówki okiennej i drzwiowej, kantówki w kształcie litery T oraz L, listwy oraz wiele innych wyrobów klejonych drewnianych. Można liczyć na jej rzetelność i solidność, dlatego z usług firmy korzysta wiele zakładów solarskich i producentów mebli.

 

Meble z płyty klejonej

Meble z płyty klejonej są bardzo popularne. Nie tylko doskonale wyglądają, ale też są trwałe i mocne. Stolarze tworzą z nich pewne konstrukcje, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez wiele lat. To bardzo ważne aby meble do domu czy ogrodu były w pełni funkcjonalne i solidnie zbudowane. Wówczas mimo upływu lat ich użytkownicy będą w pełni zadowoleni z zakupu, co przełoży się również na renomę firmy. Płyta klejona daje niemal nieograniczone możliwości produkcji mebli. Można z niej wykonywać meble o określonych rozmiarach albo meble na wymiar, idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Richd. Anders oferuje elementy drewniane nawet w nietypowych rozmiarach, stąd daje nieograniczone możliwości tworzenia mebli. To ekspert od rozwiązań niestandardowych, który zawsze potrafi dostosować się do potrzeb klienta. Stąd współpracę z firmą prowadzi wiele zakładów stolarskich, oferujących oryginalne i zgodne z oczekiwaniami zamawiających rozwiązania.

Nowe opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)

Meble tapicerowane skórą naturalną są je...
W stolicy województwa podkarpackiego znajduje si...
Na rynku dekoratorskim można mówić o olbrzymim ...
Wybór odpowiednich krzeseł nie jest sprawa łatw...
Mając wybudowany dom kolejnym krokiem powinno by...
Jeszcze kilka lat temu odkurzacze pionowe traktowa...