Nowoczesny fotel z funkcją relax

Nowoczesny fotel z funkcją relax

Fotel wypoczynkowy to jeden z głównych elementów wyposażenia przestrzeni salonu lub pokoju dziennego. W ciągu dnia spędzamy wiele godzin w pozycji siedzącej, dlatego siedzisko, które wybieramy do wypoczynku, nie powinno być bez znaczenia. Fotel powinien być nie tylko wygodny i funkcjonalny, ale również przyciągać wzrok swoim unikalnym designem.

Jednoosobowych foteli wypoczynkowych https://www.mebleada.pl/sklep/fotele.html  nie powinno wybierać się jedynie pod względem kwestii wizualnej — ważna jest miękkość siedziska, wyprofilowane oparcie, a także praktyczne podłokietniki. Ergonomiczny fotel powinien idealnie dostosowywać się do indywidualnego użytkownika.
Do każdego fotela https://www.mebleresmar.pl/sklep/fotele.html warto wybrać podnóżek, na którym można swobodnie wyciągnąć nogi i oddać się popołudniowej drzemce.

Oczywiście fotel umieszczony w salonie nie tylko będzie miejscem do wypoczynku, ale również świetnym elementem dekoracyjnym. Nowoczesny fotel wypoczynkowy można odznaczać się od reszty mebli intensywnym kolorem lub wyjątkowym kształtem, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.
Ostatnimi czasy na popularności zyskują fotele tapicerowane skórą naturalną lub skórą ekologiczną, które wprowadzają do wnętrza aspekt elegancji oraz niezaprzeczalnego luksusu. Fotele tego typu wyposażone są w funkcję relaks, która umożliwia swobodne rozłożenie siedziska, odchylenie oparcia oraz zablokowania go w wybranej przez użytkownika pozycji.

Fotel z funkcją relax wyróżnia się na tle innych mebli nowoczesną stylistyką, która świetnie sprawdzi się we wnętrzu minimalistycznym lub modernistycznym. Funkcja relaks może być aktywowana w fotelu manualnie lub przy pomocy elektrycznego pilota. W przypadku fotela z manualną funkcją relaks wystarczy wyłącznie odciągnąć plecy od oparcia, aby fotel wrócił do pozycji siedzącej. Masywne fotele dodatkowo wyposażone są w rozkładane podnóżki oraz zagłówki, które maksymalnie zwiększają komfort użytkownika.

Nowe opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy

Klasyczne meble gabinetowe nadają wnętrzom niepo...
Komody sprawdzają się w wielu pokojach. Producen...
To co, położymy na podłogę w dużym stopniu wp...
Mając wybudowany dom kolejnym krokiem powinno by...
W wielu pismach na temat ogrodzenia pojawiają si...
Ogrzewanie podczerwienią staje się nowym trendem...