Jak wybrać wygodny hoker?

Jak wybrać wygodny hoker?

Hoker to nietuzinkowa alternatywa dla krzeseł oraz taboretów, która szczególnie często wykorzystywana jest w przestrzeni kuchni, salonu, a także barów, restauracji czy kawiarni. Pod nazwą tajemniczego hokera ukrywa się podwyższane krzesło, które najprawdopodobniej kojarzy nam się z przestrzenią baru — zazwyczaj umieszcza się go przy ladzie.

Hoker jest świetnym elementem uzupełniającym stoliki przyścienne, a także wyspy kuchenne, które mogą zyskać na dodatkowych funkcjach, np. wyspa kuchenna nie tylko jako przestrzeń do przygotowywania posiłków, ale również do ich spożywania. Moda na hokery nowoczesne do przestrzeni domowej wynikła z niesłabnącej popularności aranżacji kuchni otwartych na salon, które są oddzielone od siebie wyspami lub półwyspami — aby siedzieć przy takich podwyższonych stołach, konieczne są stołki barowe, które dostępne są w różnorodnej stylistyce.

Przy wyborze odpowiedniego hokera nie tylko warto zwrócić uwagę na jego wygląd, ale również na oferowaną wygodę. Jak wybrać funkcjonalny hoker, aby nie tylko atrakcyjnie się prezentował, ale również był wygodny nawet w wielogodzinnym użytkowaniu. Na początku należy zmierzyć wysokość blatu, do którego będzie dopasowywać hoker — czy musi być to krzesło z regulacją wysokości, czy wystarczy model o stałej wysokości. Warto też zastanowić się nad konstrukcją mebla — czy powinien mieć oparcie, podłokietniki, głębokie siedzisko, podnóżek pod stopy, a także czy będzie się obracał wokół własnej osi. Na końcu trzeba zwrócić uwagę na materiał, z którego hokery będą wykonane, a także na jego stylistykę.

Na popularności coraz bardziej zyskuje krzesło barowe wykończone skórą ekologiczną, które perfekcyjnie wpisze się do przestrzeni nowoczesnej, a także klasycznej. Eko skóry to rozwiązanie znacznie tańsze od skóry naturalnej, jednakże jest ono łatwe do utrzymania w czystości, jak również nie wymaga nadmiernej konserwacji. Pomimo codziennego użytkowania nie będzie na nim widać pęknięć oraz poprzecieranych śladów.

Nowe opinie (0)

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Ogrodzenie panelowe obecnie jest bardzo często wy...
Jeżeli w grę wchodzi przeprowadzka koniecznie mu...
Wybrałeś już zlewozmywak i stoisz przed trudną...
Odpowiednio wybrane łóżko zapewni nam zdrowy i ...
Końcowym etapem aranżacji wnętrz pomieszczeń d...
Urządzenie salonu o małej powierzchni nie jest ...