AGD do kuchni od Kernau

AGD do kuchni od Kernau

Zlewozmywak KGS T 45 1B1D WHITE

Chcąc dokonać zakupu profesjonalnego zlewozmywaka, mamy do polecenia wysokiej klasy produkt KGS 45 1B1D marki Kernau. Produkt ten w swojej budowie posiada jedną komorę, a także jeden ociekacz. Proponowany przez nas wysokiej klasy produkt dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, które z pewnością świetnie dopasują się do pomieszczenia waszej kuchni.
 
Płyta indukcyjna KIH 641-2B
Płyta indukcyjna KERNAU KIH 641-2B wykonana jest z czarnego szkła ceramicznego. Płyta sterowana jest dotykowo, zapewnia to nie tylko wygodę użytkowania, ale także ułatwia pielęgnację i czyszczenie. Panel sterowania pokryty jest powłoką anti-touch. Jedną z najważniejszych cech płyty indukcyjnej KERNAU jest funkcja blokady rodzicielskiej, która zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia przez dzieci. Ponadto każde pole grzejne wyposażone jest w osobny TIMER, możemy więc niezależnie ustawiać czas pracy na każdym z nich. Wszyscy na pewno docenią też funkcję AUTO-STOP, która w przypadku niezamierzonego włączenia płyty, jej przegrzania lub po prostu wykipienia przygotowywanego posiłku pozwala na samoczynne wyłączenie się urządzenia.
 
Oszczędna zmywarka KERNAU KDI 6951

 Oszczędna i funkcjonalna zmywarka KERNAU KDI 6951 posiadająca zintegrowany panel sterowania. Jest bardzo pojemna, może zmieścić 12 kompletów naczyń, idealnie nadaje się więc dla dużej rodziny. Do wyboru mamy 9 programów i 5 temperatur pracy zmywarki: 30/40/50/60/70°C. Zmywarka posiada wiele użytecznych funkcji. Jedną z nich jest "Połowa załadunku", dzięki której oszczędzamy wodę, energię i czas. Jest także możliwość opóźnienia startu pracy urządzenia aż do 19 godzin. Zmywarka ma także bardzo praktyczny dozownik tabletek i detergentów. Ponadto charakteryzuje się wyjątkowo eleganckim wyglądem, dlatego będzie się pięknie prezentowała w stylowo urządzonej, nowoczesnej kuchni.

 

Nowoczesny okap wyspowy KERNAU

Stylowy okap kuchenny KCH 0390 XB ISLAND firmy KERNAU. Jest to okap wyspowy, polecany do dużych kuchni, w których na środku pomieszczenia znajduje się wyspa kuchenna. Okap posiada elegancki design w srebrnym kolorze inox, front wykonany jest z czarnego szkła. Pracuje w dwóch trybach, zarówno jako pochłaniacz jak i wyciąg. Wyposażony jest w jeden wydajny silnik, który gwarantuje jego cichą pracę. Dodatkowo okap posiada nowoczesne oświetlenie LED, które znacznie ułatwia przygotowywanie posiłków, gdyż stanowi dodatkowe źródło światła nad płytą grzewczą. Bardzo przydatną funkcją jest także TIMER - możemy ustawić pracę okapu na określony czas, po upłynięciu którego sam się wyłączy.

 

Nowe opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Odeszły w niepamięć czasy, kiedy klienci byli u...
Szukając idealnego lokum najczęściej zwracamy u...
Zapraszamy Państwa do artykułu związanego z ara...
Musisz wyposażyć swą posesję w ogrodzenie? Zas...
Dom stanowi wizytówkę każdego lokatora. By ży...
Parkiet należy do grupy posadzek drewnianych. Wyr...